KMT Sınav Soruları ve Cevapları 5

14 Mart
1.065 izlenme
Favorilerime Ekle
Favorilerimden Çıkar
Lütfen bekleyiniz...

KMT Sınav Soruları ve Cevapları 5

KMT ( Kısa Mesafe Telsiz Operatörü ) sınav soruları ile hazırlanarak sınavda başarılı olmak çok kolay.

KMT Sınav Soruları ve Cevapları 5 isimli videomuzun içeriği; diğer “KMT sınav soruları ve cevapları ” videolarımızda olduğu gibi sadece soru ve cevaplardan oluşmaktadır.


Günlük hayatımızda da kullandığımız ama anlamını ve kökenini bilmediğimiz terimlerin yer aldığı KMT Sınavı; “Kmt Eğitim Dökümanı” ndan yola çıkarak Liman Başkanlıkları tarafından hazırlanmaktadır.

Şu ana kadar Kısa Mesafe Telsiz Operatörü sınavı için yayınlanan kitapçık sayısı 6 dır.

Bu kitapçıktan sonra serinin sonuncusu olan Kısa Mesafe Telsiz Operatörü 6 isimli kitapçığı da video olarak yayınlayıp bu sayfanın altında link olarak paylaşacağız.

Yurt dışındaki vatandaşlarımız Kısa Mesafe Telsiz Operatörü belgesini kolay olduğu için Türkiye ‘ye geldiklerinde alabilir ve yaşadıkları ülkelerine döndüklerinde denklik belgesi alabilirler bu kaçırılmaması gereken büyük bir avantaj.

KMT Sınav Soruları ve Cevapları 5 adlı videomuzu izlemeden önce mutlaka Güncel Kmt Eğitim Dökümanı adlı videomuzu izlemelisiniz.

KMT Soruları Güvenilir mi?

Tüm adayların yapması gereken tek şey www.balikvideo.com sayfasında yayınlanan videoları izlemeleri.

Adb ve Kmt belgelerini sorunsuz şekilde almanızın en kolay ve kısa yolu.

www.balikvideo.com sayfası dışında internette birçok yerde Kısa Mesafe Telsiz Operatörü sınav sorularını ve cevaplarını bulabilirsiniz ancak bu sadece zaman kaybı demektir.

Genelde yayınlanan soru ve cevaplar eski sisteme ait olan soru ve cevaplar.Bu gerçekle sınav salonunda gerçekleşmek çok kötü bir deneyim oluyor.

Hem sınav stresinizi azaltmanıza hem de kendinize güveniniz tam olarak sınava girmenin rahatlığını hissedeceksiniz.

En doğru ve güvenilir soru ve cevapları bulabileceğiniz doğru adres www.balikvideo.com dur.

Dikkatli Olalım

Amatör Denizci Belgesi ya da Kısa Mesafe Telsiz Operatörü Belgesi sahibi olmak için hiçbir kurs ya da aracıya ihtiyaç yoktur. Türkiye Cumhuriyeti Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı tarafından uygulanan sınav sonucu verilmektedir.

Kısa Mesafe Telsiz Operatörü sınavı için ücret talep ederek aracılık etmek isteyenler de olabilmekte ve dikkatli olunmalıdır.

Videolar ve sitemizle ile ilgili her türlü soru, görüş ve önerileriniz dilerseniz yorum dilerseniz e-posta yoluyla iletebilirsiniz.

Videolarımızı izleyerek sınavda yüzde yüz başarı sağlayabilirsiniz.

Amatör Denizci Belgesi Sınav Videoları Sayfası >>>

KMT Sınav Soruları ve Cevapları 6 >>>

youtube
Yorum Yap

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.