Vizyonumuz

Balık avı pusula

Balık avı videolarımızı balık avına gönül vermiş dostlarımızla paylaşıyoruz.

Balık Avcılığı;  kimine göre zaman kaybı,  kimine göre katliam,  kimine göre ekmek parasıdır.

Biz amatör balıkçılar için ise; tutkudur, hasrettir, özgürlüktür, nefes almaktır.

Hele o oltadaki ilk vuruş anı, tarifi olmayan bir heyecan yaşatır, nabzımızın coşkuyla attığı başka bir evrene sürükler bizi. Balığı kepçeleyene kadar geçen o süre, bir ömür gibi gelir insana.

Tüm bunların yanında balık avı oldukça zahmetli bir uğraştır. Amatör balıkçı sıcak soğuk demeden yollara düşer, kilometrelerce yol gider, çeşit çeşit yem alır ve genellikle avdan eli boş döner.

Ama geçirdiği güzel bir gün yanına kâr kalmış olur.

Amatör ruha sahip olan Balık Video Platformu’nda, biz yapmış olduğumuz balık avı videolarını, merak edilen konularla ilgili farklı balık avı videoları paylaşırken, sizler de yaşadığınız balık tutma heyecanını ve öğrendiklerinizi aktarma  gururunu “ yakala- paylaş “ sekmesinden kendi videolarınızı paylaşarak yaşayabileceksiniz.

Denizlerimizde balık stoklarımızın hızla tükendiği aşikar. Bilinçli amatör balıkçıların yapmış olduğu avlar, denizlerimizde büyük tahribata yol açmıyor olsa da, temennimiz; tüm amatör balıkçı dostlarımızın vicdani limitlerini yüksek tutması. 

Bu sevdaya gönül vermiş hobidaşlarımızla Balık Video çatısı altında buluşup, keyifli paylaşımlarda bulunmak en büyük dileğimiz.

Büyük oranda levrek avı videolarımız olacak,bunun yanı sıra palamut torik ve baraküda avlarımızı da paylaşmak istiyoruz.

Videolarımızı yayına aldıkça sizlerle birlikte gelişecek ve bildiklerimizi öğrendiklerimizi videolar aracılığıyla yayınlayacağız.

Balık tutma teknikleri; balığa göre olta ve yem çeşitleri en iyi sahteler olmak üzere birçok konuda bilgi aktaracağız.Denizcilik ile yeni haberler fırsatlardan haberler vermeye çalışacağız.

Eğer sizlerde bu heyecana ortak olmak isterseniz videolarınızı gönderebilirsiniz.Videolarınızı sitemizde,kanalımızda yayınlayabiliriz.

Balık avı videolarını paylaşmak ümidiyle, balık avına gönül vermiş tüm dostlarımıza rastgele…

Amatör Denizci Belgesi için >>>

Kısa Mesafe Telsiz Operatörlüğü için >>>

instagram