Üyelik Sözleşmesi ve Kullanım Koşulları

Üyelik Sözleşmesi pusulası

Madde 1

www.balikvideo.com üyelik sözleşmesi sunduğu video ve hizmetler üzerinde değişiklik yapma hakkını her zaman saklı tutar.

Madde 2

Üyelik sözleşmesi www.balikvideo.com sitesine üye olurken verilen bilgilerin doğruluğundan ve gizliliğinden, ayrıca şifre ve kullanıcı adının korunmasından, başka kimselerle paylaşılmamasından üyenin kendisi sorumludur. Bu bilgilerin yetkisiz kişiler tarafından ele geçirilmesi ve www.balikvideo.com servislerinin kullanılması halinde www.balikvideo.com sorumluluk kabul etmemektedir.

Madde 3

www.balikvideo.com değişen yasalar ve koşullara göre kullanıcı sözleşmesini her zaman tek taraflı olarak değiştirebilir, yürürlükten kaldırabilir veya yeni bir sürümünü yayınlayabilir.

Madde 4

www.balikvideo.com hizmetine bağlı tüm servislerin, alan adlarının, yazılım kodlarının, ara yüzlerinin,sayfa içeriklerinin, ürün incelemelerinin, videolarının, algoritmalarının, çizimlerinin, modellerinin, tasarımlarının ve diğer tüm fikri sınai hakların sahibi, (üçüncü partilerden sağlanan içerik ve uygulamalar hariç olmak üzere) www.balikvideo.com ‘dur.Sunulan servislerin yazılım, tasarım ve telif hakları tamamen www.balikvideo.com ‘a aittir. Servislerin ve hizmetlerin, bununla bağlantılı sayfaların kopyalanmasına, çoğaltılmasına ve yayılmasına, ayrıca tasarım işlemlerine tabi tutulmasına izin verilmemektedir.

Madde 5

www.balikvideo.com tarafından üretilen (video, yorum, resim, haber, ses dosyası) içeriklerin, akan (streaming) videoların gömülü kodlarının başka sitelerde kullanılmasına www.balikvideo.com tarafından izin verilmemektedir.

Madde 6

www.balikvideo.com kullanıcı(lar) ve üyeler tarafından, üçüncü şahıs ve kurumların kişilik hakları ile Türkiye Cumhuriyeti kanunları ve uluslararası anlaşmalar ile koruma altına alınan diğer hakların ihlal edilmesi durumunda; ayrıca telif haklarını ihlal eden, müstehcenlik içeren, hakaret, küfür, propaganda ,küçük düşürücü ifadeler barındıran içeriklerin gönderilmesi; ayrıca www.balikvideo.com hizmetlerinin ve servislerinin amacını aşan bir şekilde kullanılması halinde, www.balikvideo.com hizmetleri  durdurma, ilgili içerikleri yayından çıkarma ve üyelik sonlandırma hakkına sahiptir.

Madde 7

www.balikvideo.com a kullanıcı(lar) ve/veya üyeler tarafından gönderilen tüm içerikler (video, yorum, resim, haber, ses dosyası) www.balikvideo.com sitesinde yayınlanmasına izin verilmiş sayılmaktadır ve gönderenin sorumluğundadır.

Madde 8

Tarafınıza sunulan kullanım kuralları, kullanıcının kayıtlı üye olması / siteye girmesi, içeriklerden ve servislerden yararlanmaya başlaması ile her iki taraf arasında kabul edilmiş sayılır. Kullanım şartları kabul edilmediği takdirde, kullanıcının siteyi ve servisleri kullanmaması yeterlidir.

Madde 9

www.balikvideo.com , bazı bilgileri bilgisayarınızda saklamak için cookie’leri kullanmaktadır. Girdiğiniz özel bilgilerin hiçbiri bu cookie’lerde bulunmamaktadır, bunların tek amacı sitede daha rahat bir gezinti yapabilmenizdir. Geçerli e-mail adresiniz sadece kaydınızı onaylamak, şifrenizi yollamak ve unuttuğunuzda şifrenizi size hatırlatabilmek için istenmektedir.

Madde 10

www.balikvideo.com sitesi yöneticileri ve moderatörleri her ne kadar, her türlü uygunsuz ve itiraz edilebilecek içerik ve materyali olabildiğince kısa sürede siteden silecek olsalar da, bütün mesajların incelenmesi mümkün olmayabilmektedir. Sitemize gönderilen her mesaj, onu gönderenin görüşlerini yansıtmakta ve yazanın sorumluluğu altında olup, kendilerine ait mesajlar dışında moderatörler, adminler ya da webmasterlar kullanıcı mesajlarının içeriğinden dolayı sorumlu tutulamazlar.

Madde 11

www.balikvideo.com sitesinden (kayıtlı üye olarak ya da olmayarak) hizmet almak için öncelikle yukarıda belirtilen üyelik / kullanım şartlarımızı okumanız ve onay vermeniz gerekmektedir.

https://www.balikvideo.com/2020/03/14/amator-denizci-belgesi/

https://www.instagram.com/balikvideo/